Вітаємо Вас! Ви завітали на блог дитячої бібліотеки. Пропонуємо усім ознайомитись з найцікавішими моментами життя нашої бібліотеки.

Вітаємо Вас! Ви завітали на блог дитячої бібліотеки. Пропонуємо усім ознайомитись з найцікавішими моментами життя нашої бібліотеки.

субота, 29 листопада 2014 р.

Мандрівка БібліоМістом!


   Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної наснаги. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і тралицій. Читати систематично й осмисленно дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати учнів школи до читання книжок, журналів, пропагує книгу,  розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. 
  У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг,  роботі з  ними. Саме з цією метою 28 листопада 2014 року в дитячій бібліотеці було організувано  пізнавально-оглядову екскурсію "Мандрівка БібліоМістом", на яку завітали 6-класники Білозерської багатопрофільної гімназії ім. О.Я. Печерського.
 
  Спочатку  школярі завітали до Інтернет-центру районної бібліотеки, де їх привітно зустрів бібліотекар Малишенко Олексій. Спеціаліст Інтернет-центру повідомив дітям про особливості роботи у мережі Інтернет.
 
  У читальній залі РБ дітям розповіли про особливості виставкової роботи РБ та ознайомили з довідковою літературою. Завідувачка відділом Г.Л. Гринчук наголосила, що енциклопедії, довідники, посібники в популярній і доступній формі розповідають про все на світі, й допоможуть знайти відповідь на будь-яке питання. 
  
  У відділі абонементу РБ дітки ознайомились з виставками літератури та книжковим фондом.  
  Завідувачка відділом оперативного і мобільного обслуговування та МБА РБ Дудченко О.В. розповіла діткам про особливості роботи міжбібліотечного абонементу. та ознайомила школярів з рідкісними виданнями.


 
Завідувачка методичним відділом РБ Кудіна С.В. розповіла учням про принципи комплектування  та розподілу літератури по сільських бібліотеках.
   Дуже зацікавились діти і особливостями роботи Буккроссингу. 
    У дитячій бібліотеці школярі з задоволенням ознайомились із щойно відкритою у середньому відділі виставкою  з народознавства "Перлини української культури", на якій представлено народознавчу літературу та вироби народних умільців.
    Завжди до уваги наших відвідувачів і виставка, присвячена видатному українцю - Тарасу Шевченку: дитячі малюнки, література...
   Чекає на читачів у ДБ і виставка дитячої творчості "Сувеніри осені", на якій представлені поробки з природного матеріалу. юннатів СЮН.
    Продовжилась екскурсія оглядом періодичних видань у читальній залі ДБ. Бібліотекар серед. та ст. шкільного відділу Л,В. Лук'янова ознайомила школярів з найцікавішими журналами і газетами для дітей.

Немає коментарів:

Дописати коментар