Вітаємо Вас! Ви завітали на блог дитячої бібліотеки. Пропонуємо усім ознайомитись з найцікавішими моментами життя нашої бібліотеки.

Вітаємо Вас! Ви завітали на блог дитячої бібліотеки. Пропонуємо усім ознайомитись з найцікавішими моментами життя нашої бібліотеки.

понеділок, 3 серпня 2015 р.

Екскурсія пам’ятними місцями Білозерки.

   В рамках обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» читачі-волонтери районної дитячої бібліотеки (учні 5-7 класів) з метою вивчення історії рідного краю відвідали пам’ятні місця Білозерщини. Діти відвідали Алею Слави, яка знаходиться у центрі смт Білозерка; побували біля пам’ятника на честь визволителя рідної Білозерки Семена Андрійовича Харченка, який загинув, закривши своїм тілом ворожу амбразуру; біля пам’ятника на честь невідомого солдата; віддали шану загиблим, імена яких викарбувані на районній стеллі пам’яті: «Батьківщина пам’ятає своїх героїв». Аліна Жосан навіть знайшла прізвище свого прадідуся на стеллі загиблих. Такі заходи виховують у дітей повагу до історичного минулого та сприяють патріотичному вихованню підростаючого покоління на героїчному прикладі земляків, які здійснили великий подвиг у роки Великої Вітчизняної війни.
Пам’ятник Герою Радянського Союзу - С.А. Харченко.
Пам’ятник невідомому солдату.
Районна стелла пам’яті на честь загиблих земляків.
У 1976 році, до 31-річниці Великої Перемоги в Білозерці був відкритий монумент-пам’ятник танкістам-визволителям Білозерки і нашого району.
Пам’ятник на честь Перемоги – самохідна артилерійська установка. САУ-100.
«Закликаєм кинуть мишку,
Полюбити гарну книжку», -
пропонують усім наші волонтери прийти до бібліотеки і прочитати книгу на воєнну тематику про героїв-визволителів рідного краю.
А ще юні патріоти побували на екскурсії біля пам’ятного знаку, встановленого на честь всесвітньо відомого, видатного актора і кінорежисера, володаря американської премії «Оскар» С.Ф. Бондарчука, який народився у Білозерці.
Діти з задоволенням продовжують вивчати і пізнавати свій рідний край.

Немає коментарів:

Дописати коментар