Вітаємо Вас! Ви завітали на блог дитячої бібліотеки. Пропонуємо усім ознайомитись з найцікавішими моментами життя нашої бібліотеки.

Вітаємо Вас! Ви завітали на блог дитячої бібліотеки. Пропонуємо усім ознайомитись з найцікавішими моментами життя нашої бібліотеки.

середа, 20 січня 2016 р.

22 січня – День Соборності України.


22 сiчня - день Соборностi України. Майже 100 рокiв тому це слово було вписане в iсторiю українського народу, але святковим днем українського календаря воно стало тiльки вiд недавна. Лише за умов державотворчих процесiв в Українi цей день набув своєї чинностi.
До дня Соборності України у районній дитячій бібліотеці для читачів середнього та старшого шкільного віку пропонуються заходи, що мають на меті виховання нацiональної свiдомісті учнiв, людської гiдності, глибокої поваги та любові до Батьківщини. Відвідувачам пропонується ознайомитись з тематичною експрес-виставкою «Зоря Соборності!», а найактивніші читачі запрошуються до дискусії «Від соборності держави - до суспільної злагоди». Такі патріотичні заходи  допомагають становленню та формуванню у діток рис громадянина Української держави, поглиблюють знання про iсторичний факт злуки українського народу, його значення,  пробуджують iнтерес до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу.

Немає коментарів:

Дописати коментар