Вітаємо Вас! Ви завітали на блог дитячої бібліотеки. Пропонуємо усім ознайомитись з найцікавішими моментами життя нашої бібліотеки.

Вітаємо Вас! Ви завітали на блог дитячої бібліотеки. Пропонуємо усім ознайомитись з найцікавішими моментами життя нашої бібліотеки.

пʼятниця, 17 березня 2017 р.

Найкращий читач - 2017!

15 березня 2017 року у Білозерській районній дитячій бібліотеці ім. В. Стуса відбувся районний конкурс  "Найкращий читач - 2017". Конкурс проходив у онлайн режимі одночасно у 13 сільських бібліотеках. Найкращі читачі сільських бібліотек Білозерського району, а це 24 учні 6-7 класів, були запрошені на тестування з української та зарубіжної літератури до Дніпровської, Інгулецької, Садівської, Токарівської, Понятівської, Томинобалківської, Олександрівської, Микільської, Киселівської, Кізомиської, Новотягинської, Загорянівської, Розливнянської сільських бібліотек. Учні 6 та 7 класів - переможці конкурсу у  шкільних бібліотекак Білозерської багатопрофільної гімназії ім. О.Я. Печерського, Білозерської ЗОШ I-III ступенів №2 Ім. Б. Хмельницького та Білозерської ЗОШ I-III ступенів №3 були запрошені на тестування до районної дитячої бібліотеки.
Загалом, на районний конкурс були відправлені відгуки найкращих читачів бібліотек на прочитану книгу та есе про книгу, читання та бібліотеку.  Окремо визначали бібліотеку -переможця у номінації "Велика книга читацьких рекордів Білозерщини". Найкраще представили свою роботу та читачів Дніпровська с/б, Микільська с/б та шкільна бібліотека Білозерської ЗОШ I-III ступенів ім. Б. Хмельницького. Книги рекордів вище названих бібліотек визнали переможцями у цій номінації.
За результатами усіх онлайн та заочних конкурсів серед школярів визначено переможців у своїй віковій категорії. Серед учнів 6 класів найерудованішою виявилась Вишніцька Вікторія, читачка Олександрівської с/б, а серед 7-класників перемогла Сокал Юлія, також читачка  Олександрівської с/б. Дівчатка найкраще справились з тестами, а їхні відгуки перемогли у номінації "Відгук на книгу"
Тож, серед 6-их класів переможцями і призерами стали:
I місце - Вишніцька Вікторія, Олександрівська с/б
II місце - Таранчук Антон, Інгулецька с/б
III місце - Константинова Катерина, Дніпровська с/б
  Серед 7-их класів переможцями і призерами стали:
 I місце - Сокал Юлія, Олександрівська с/б
 II місце - Кравчук Вікторія, Інгулецька с/б
 III місце - Верисоча Діана, Дніпровська с/б
                    Муха Варвара, Новотягинська с/б
                    Антонюк Ганна, Садівська с/б
Серед есе про книгу, читання та бібліотеку, поданих на конкурс, найбільше журі вразили роботи Демиденко Анастасії, 6 клас (Микільська с/б) та Мухи Варвари, 7 клас (Новотягинська с/б). Як вже повідомлялось, найкращими визнані творчо і креативно написані та оформлені відгуки на книгу Юрія Тарабанчука "Небезпечні хованки "Вишніцької Вікторії, 6 клас (Олександрівська с/б), книгу Ольги Бусенко "Паперовий янгол" Насібової Севди, 7 клас (Радянська с/б) та книгу Ірен Роздобудько "Життя видатних дітей" Сокал Юлії, 7 клас (Олександрівська с/б). З тестами краще всіх впорались Вишніцька Вікторія, 6 клас (Олександрівська с/б), Константинова Катерина, 6 клас (Дніпровська с/б), Сокал Юлія, 7 клас (Олександрівська с/б), Верисоча Діана, 7 клас (Дніпровська с/б), Антонюк Ганна, 7 клас (Садівська с/б).
Так нова форма проведення сподобалась усім, без винятку, сільським бібліотекарям. Сільські бібліотеки Білозерщини продемонстрували нові та сучасні фоми, методи та можливості у своїй роботі.
Тож ми бажаємо успіхів нашим найкращим читачам у обласному етапі конкурсу, який відбудеться 7 квітня 2017 року у ХОБД ім. Дніпрової Чайки.

Немає коментарів:

Дописати коментар