Вітаємо Вас! Ви завітали на блог дитячої бібліотеки. Пропонуємо усім ознайомитись з найцікавішими моментами життя нашої бібліотеки.

Вітаємо Вас! Ви завітали на блог дитячої бібліотеки. Пропонуємо усім ознайомитись з найцікавішими моментами життя нашої бібліотеки.

четвер, 10 вересня 2020 р.

Ігри патріотів на Білозерщині!!!


  На Білозерщині  активно проходять "Ігри патріотів Херсонщини". До участі у обласному інтелектуальному турнірі долучились читачі Дніпровської с/б, ш/б Дніпровської ЗОШ, Томинобалківської с/б, Олександрівської с/б, Посад-Покровської с/б, ш/б Посад-Покровської ЗОШ, Чорнобаївської с/б, Миролюбівської с/б, Розливнянської с/б, Велетенської с/б, Іванівської с/б, Токарівської с/б, Новотягинської с/б, Кізомиської с/б, Микільської с/б, Білозерської РДБ та інших бібліотек району. 

 Інтелектуальні краєзнавчі ігри проводяться серед детей усіх вікових категорій. У багатьох бібліотеках вже визначилися з переможцями. Адже між учасниками розгорнулися справжні інтелектуальні двобої. Змагання проходять за ігровими картками та електронними іграми, що розробили фахівці ХОБД ім. Дніпрової Чайки та вікторинами і тестовими завданнями, що створили бібліотекарі Білозерщини.
Змагання проходили як на свіжому повітрі серед природи рідного краю, так і у сільських бібліотеках. Розгорнулися справжні краєзнавчі квести. І, незабаром районний турнір, який відбудеться 17 вересня  у онлайн-форматі (дистанційно) на базі Білозерської районної бібліотеки для дітей ім. В. Стуса. Бажаємо усім учасникам не тільки перемогти, але й поповнити свої знання з історії рідного краю. Адже діти з задоволенням пізнають природу, вивчають історичні витоки козацтва, етнічну історію, топоніміку Херсонщини. З задоволенням долучились і до освоєння таких тем, як літературні та мистецькі цікавинки рідного краю.Бажаємо усім успіху. Але ж переможці 1 етапу, окрім участі у онлайн-вікторині у 2 етапі, отримали завдання створити (разом з бібліотекарями), - у вигляді слайдових та відео презентацій "Краєзнавчі цікавинки", де необхідно розкрити історію рідного селища та/ або туристичну привабливість свого рідного села. Тож бажаємо усім успіху!!!Немає коментарів:

Дописати коментар